/ Fybots

Nejvyšší kvalita čištění

Všechny naše zametací a čisticí roboty jsou plně autonomní a nevyžadují obsluhu. Jsou naprogramovány tak, aby poskytovaly nejvyšší kvalitu v čištění průmyslových a obchodních podlah. Automaticky se vracejí do základní stanice, kde dobíjejí baterie a vysypávají smetí a odpad. Využívají naše interně vyvinuté inteligentní, navigační a samonaváděcí funkce a vyhýbají se veškerým pohyblivým či pevným překážkám. Výdrž baterie je v rozsahu 6 až 12 hodin se samonabíjením.
KATALOG
Fybots
Podívejte se na kompletní technické parametry. Stáhněte si katalog Fybots zdarma.

Stáhnout katalog PDF

Záruka Fy-care 5 let

Naší filozofií je co největší rozsah zametání, drhnutí probíhá jen v případě potřeby. Na roboty se vztahuje naše jedinečná pětiletá záruka Fy-care a plán poprodejní podpory. Ideální pro čištění skladů, výrobních závodů, obchodů, správních budov, nemovitostí, úřadů, zařízení lékařské péče, vzdělávacích institucí, škol, univerzit, letišť, nádraží, hotelů, ubytovacích zařízení, kanceláří, obchodních center – zaručen provoz ve dne v noci po 7 dní v týdnu, venku i uvnitř. Nyní nastavujeme novou, nesrovnatelnou laťku v čistotě.

Proč Fybots ?

Ochráníte personál

Zamezíte lidské manipulaci se znečištěným prachem, odpadem a smetím.

Ušetříte peníze

Autonomní roboty stojí méně než čištění a úklid zcela prováděný lidmi.

Zvýšíte produktivitu

Získáte rychlejší a kvalitnější úklid. Čištění a úklid v noci nebo během běžné pracovní doby. Již žádné problémy se směnami.

Zlepšíte řízení lidských zdrojů

Přiřaďte pracovníky k méně se opakujícím a méně ponižujícím úkolům, snižte počet úrazů, únavu a množství chyb. Žádné školení, žádná fluktuace.

Budete ohleduplní k životnímu prostředí

Je potřeba méně chemikálií, čisticích prostředků a spotřebního materiálu.

Budete inovativní značkou

Robotické prostředí zlepšuje obraz firmy. Vaše značka bude brána jako vysoce inovativní.
Fybots

/ Kontakt

Chcete znát kalkulaci
pro váš objekt?

Nabídku vám pošleme zdarma.